Ножиці по металу NWS 060-12-250 250 мм
Фото 8 |
NWS 060-12-250 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NWS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NWS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NWS 060-12-250 250 мм
Ножиці з металу 250 мм Прямі Ручні NWS 060-12-250 | 1 118 грн. |
Ножиці по Металу 250 мм Прямі Ручні у Блістері NWS 060-12-250-SB | 1 210 грн. |
Ножиці з металу NWS Berlin прямі 250 мм (060-12-250) | 852 грн. |
Ножиці NWS по металу "Berlin" прямі (t=0.8-1.0 мм/ леза 60мм/H250 мм) (блі | 1 078 грн. |
Модификації NWS 060-12-250
Ціни на NWS 060-12-250 |
---|---|---|---|---|
NWS 060-12-225 225 мм | від 1 054 грн. | 3 пропозиції | ||
NWS 060-12-250 250 мм | від 852 грн. | 4 пропозиції | ||
NWS 060-12-300 300 мм | від 935 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →