Компресор Odwerk TA 2550 50 л (402552)
Фото 3 |
Odwerk TA 2550 25 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Odwerk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Odwerk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Odwerk TA 2550 50 л
Компресор Odwerk TA-2550А | 7 356 грн. |
Компресор Odwerk TA-2550А | 7 963 грн. |
Компресор Odwerk TA-2550А | 7 361 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель TA 2525 — об'єм ресивера 25 л
- Модель TA 2550 — об'єм ресивера 50 л
Модификації Odwerk TA 2550
Ціни на Odwerk TA 2550 |
---|---|---|---|---|
Odwerk TA 2525 25 л | від 6 215 грн. | 4 пропозиції | ||
Odwerk TA 2550 50 л | від 7 356 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →