Моторне мастило OILRIGHT M-10DM 30 л
Очікується у продажу 3 216 грн. Тип: мінеральне; Призначення: вантажні авто; Двигун: дизельний; Об'єм (л): 30; SAE: 30; Відповідність стандартам: API CD; |
OILRIGHT M-10DM 30L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OILRIGHT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OILRIGHT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації OILRIGHT M-10DM
Ціни на OILRIGHT M-10DM |
---|---|---|---|---|
OILRIGHT M-10DM 5 л | від 522 грн. | 3 пропозиції | ||
OILRIGHT M-10DM 10 л | від 1 000 грн. | 4 пропозиції | ||
OILRIGHT M-10DM 20 л | від 1 978 грн. | 3 пропозиції |