Моторне мастило OILRIGHT M-10G2K 1 л
Товар застарів 116 грн. Тип: мінеральне; Призначення: вантажні авто; Двигун: дизельний; Об'єм (л): 1; SAE: 30; Відповідність стандартам: API CC; |
OILRIGHT M-10G2K 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OILRIGHT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OILRIGHT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації OILRIGHT M-10G2K
Ціни на OILRIGHT M-10G2K |
---|---|---|---|---|
OILRIGHT M-10G2K 5 л | від 489 грн. | 3 пропозиції | ||
OILRIGHT M-10G2K 10 л | від 982 грн. | 3 пропозиції | ||
OILRIGHT M-10G2K 20 л | від 1 927 грн. | 3 пропозиції |