Котушка Okuma Ceymar XT CXT-35
Okuma Ceymar XT CXT-35 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Okuma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Okuma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Okuma Ceymar XT CXT-35
Усі ціни 8 →Катушка Okuma Ceymar CXT-35M 7+1BB (1353.12.60) | 2 210 грн. |
Катушка Okuma Ceymar XT CXT-35M 7+1BB 5.0:1 1353.12.60 | 2 210 грн. |
Котушка Okuma Ceymar XT (CXT-35M) | 2 210 грн. |
Котушка CXT-35M Okuma Ceymar XT (FD) 7+1BB 5.0:1 (1353-12-60) | 2 160 грн. |
Котушка Okuma Ceymar XT spinning CXT-35FD (E136952) | 2 276 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →