Котушка Okuma Ceymar XT CXT-40
Okuma Ceymar XT CXT-40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Okuma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Okuma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Okuma Ceymar XT CXT-40
Усі ціни 18 →Катушка рыболовная Okuma Ceymar CXT-40 (1353.09.56) | 2 101 грн. |
Катушка Okuma Ceymar XT CXT-40FD 7+1BB (1353.09.56) | 2 100 грн. |
Котушка Okuma Ceymar XT CXT-40FD 7+1BB (1353.09.56) | 2 100 грн. |
Котушка Okuma Ceymar XT CXT-40FD 7+1BB (1353.09.56) 1353.09.56 | 2 100 грн. |
Okuma Котушка Okuma Ceymar XT CXT-40FD 7+1BB (1353.09.56) 1353.09.56 | 2 100 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →