Котушка Okuma Custom Black CB-60
Okuma Custom Black CB-60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Okuma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Okuma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Okuma Custom Black CB-60
Усі ціни 24 →Катушка рыболовная Катушка Okuma Custom Black CB-60 3+1BB 4.5:1 | 2 771 грн. |
Катушка Okuma Custom Black CB-60 3+1BB 4.5:1 (1353.14.72) | 2 770 грн. |
Котушка Okuma Custom Black CB-60 3+1bb inc. Sp Spool (1353.14.72) | 2 770 грн. |
Катушка Okuma Custom Black CB-60 3+1bb inc. Sp Spool (1353.14.72) 1353.14. | 2 770 грн. |
Котушка Okuma Custom Black CB-60 3+1bb inc. Sp Spool (1353.14.72) 1353.14. | 2 770 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →