Котушка Okuma Custom Black CB-80
Okuma Custom Black CB-80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Okuma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Okuma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Okuma Custom Black CB-80
Усі ціни 25 →Катушка Okuma Custom Black CB-80 3+1BB 3.8:1 (1353.09.82) | 2 980 грн. |
Котушка Okuma Custom Black CB-80, 3+1BB (1353.09.82) | 2 980 грн. |
Катушка Okuma Custom Black CB-80, 3+1BB (1353.09.82) 1353.09.82 | 2 980 грн. |
Котушка Okuma Custom Black Feeder CLX-55F 7+1BB (1353.14.92) 1353.14.92 | 2 710 грн. |
Okuma Котушка Okuma Custom Black Feeder CLX-55F 7+1BB (1353.14.92) 1353.14 | 2 710 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →