Котушка Okuma LS-8K Baitfeeder (61014)
Okuma LS-8K Baitfeeder |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Okuma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Okuma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Okuma LS-8K Baitfeeder
Усі ціни 15 →Катушка Okuma LS-8K Baitfeeder 5+1BB 5.3:1 (1353.15.60) | 3 960 грн. |
Котушка Okuma LS-8K Baitfeeder 5+1BB 5.31 (1353.15.60) | 3 960 грн. |
Котушка Okuma LS-8K Baitfeeder 5+1BB 5.31 (1353.15.60) 1353.15.60 | 3 960 грн. |
Okuma Котушка Okuma LS-8K Baitfeeder 5+1BB 5.31 (1353.15.60) 1353.15.60 | 3 960 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →