Висоторіз Oleo-Mac BC 241 H (61379059E2)
Фото 4 |
Oleo-Mac BC 241 H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oleo-Mac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oleo-Mac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oleo-Mac BC 241 H
Усі ціни 6 →Мотоножницы высотные Oleo-Mac BС 241 H 61379059E2 | 25 998 грн. |
Висоторіз Oleo-Mac BС 241 H (6137905900) | 25 998 грн. |
Кущоріз Oleo-Mac BС 241 H | 25 998 грн. |
Висоторіз OLEO MAC BC 241 H 61379059E2 | 25 998 грн. |
Висоторіз Oleo-Mac BC 241 H (61379059E2) | 25 998 грн. |
Висоторіз Oleo-Mac BС 241 H (6137905900) | 25 998 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →