Тример Oleo-Mac BCH 25T
Відео 5 |
Збалансований ручний тример (мотокоса) з продуктивним бензиновим двигуном і зручним плечовим підвісом. Ця модель вдало поєднує в собі високий ресурс професійних тримерів і традиційно хорошу фірмову ергономіку з помірною вартістю і простотою експлуатації побутових пристроїв. Призначений для використання на дачних та прибудинкових ділянках значній площі. У стандартній комплектації тример Oleo-Mac BCH 25T оснащується косильною головкою EVO Tap&Go 110мм/2,4 мм (напівавтоматична подача волосіні) і металевим 3-лопатевий ніж для зрізання деревовидного сухостою та чагарникової порослі.
Підійде для регулярного догляду за ділянками з непростою геометрією і складним рельєфом. Відмінно показує себе в умовах, коли використання колісних газонокосарок утруднено або неможливо. Завдяки високій мобільності може виконувати покіс поблизу огорож, бордюрів, стін будівель, навколо опор і дерев, між чагарниками і т. п. Довговічний двотактний бензиновий двигун з об'ємом циліндра 25 см3 здатний розвивати потужність до 1,2 л. з, якої цілком достатньо для енергійної обробки смуги шириною 40 див Ємності бака для паливної бензиново-масляної суміші досить на годину роботи.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oleo-Mac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oleo-Mac.
Купити Oleo-Mac BCH 25T
Усі ціни 18 →Мотокоса Oleo-Mac BCH 25 T 61469001E1 | 7 596 грн. |
Мотокоса Oleo-Mac BCH 25 T 61469001E1 | 7 596 грн. |
Мотокоса Oleo-Mac Bch 25 T (61469001E1) | 7 596 грн. |
Мотoкоса Oleo-Mac BCH 25 T (614690010) | 7 596 грн. |
Мотокоса Oleo-Mac BCH 25 T (1.2 к.с., 400 мм) (61469001E1) 61469001E1 | 7 596 грн. |
Бак 600 гр. вистачає на годину роботи на повному газу. Потужності вистачить для всього не переживайте, боявся цього так як завжди користувався китайськими косами 52 куб. Вібрації практично немає, вага в 6 кг. після 10 кг.взагалі супер,а найголовніше це обороти шпульки волосінь товщиною 2.4 мм.ріже з легкістю суху траву і бур'ян. Коса однозначно коштує своїх грошей і хоча Спарта має багаторічну репутацію ця з однаковим обсягом має більше потужності та оборотів двигуна. Я впевнений, якість не постраждала, а ціна трохи менше спарти. Я дуже задоволений покупкою чекаю з нетерпінням, поки підніметься трава, а то в перший день все викосив Економність, високі обороти валу, легкість, і якість деталей шпулька, кермо, пластик. Захисний кожух біля шпульки, кут незручний напевно на високих людей я трохи переробив під себе зняв низ кожуха і поставив ножа прямо на кожух стало дуже зручно користуюся Oleo-Mac BCH 25T менше місяця |