від 12 899 грн.культиватор, обробка 45 см, глибина до 10 см, двигун бензиновий, 2.4 л.с., передачі: 1 вперед, 27 кг
від 7 596 грн.бензин, 900 Вт, ширина захвату 40 см, штанга пряма, вага 6.4 кг
від 9 996 грн.бензиновий, 1000 Вт, об'єм мішка: 36 л, видування, всмоктування, подрібнення
від 27 840 грн.вертикутер, бензиновий, 3455 Вт, ширина захвату: 38 см, самохідна
від 16 884 грн.культиватор, обробка 82 см, глибина до 16 см, двигун бензиновий, 6 л.с., передачі: 1 вперед / 1 назад, 60 кг
від 8 994 грн.бензин, 800 Вт, ширина захвату 38 см, штанга пряма, вага 6.2 кг
від 13 998 грн.бензин, 2940 Вт, ширина захвату 46 см, мішок 70 л, несамохідна, вага 25.4 кг
від 4 596 грн.від мережі, 600 Вт, ширина захвату 37 см, штанга вигнута, вага 3.2 кг
від 12 850 грн.бензин, 2940 Вт, ширина захвату 41 см, мішок 70 л, несамохідна, вага 24 кг
від 15 894 грн.бензин, 4800 Вт, ширина захвату 51 см, несамохідна, мульчування, вага 25 кг
від 35 556 грн.акумуляторна, 40 В, 1 шт, 5 Агод, безщітковий двигун, ширина захвату 46 см, установок довжини: 4, мішок 70 л, вага 27 кг
від 12 996 грн.бензин, 2940 Вт, ширина захвату 41 см, установок довжини: 4, мішок 60 л, несамохідна, мульчування, вага 24 кг
від 8 131 грн.від мережі, 1100 Вт, ширина захвату 33 см, установок довжини: 3, мішок 25 л, вага 12.2 кг
від 9 172 грн.бензин, 800 Вт, ширина захвату 38 см, штанга вигнута, вага 4.5 кг
від 21 984 грн.акумуляторна, 40 В, без батареї, ширина захвату 41 см, установок довжини: 4, мішок 70 л, вага 23 кг
від 29 712 грн.акумуляторна, 40 В, 1 шт, 2.5 Агод, ширина захвату 41 см, установок довжини: 4, мішок 70 л, вага 23 кг
від 18 342 грн.бензин, 1800 Вт, ширина захвату 41 см, установок довжини: 5, мішок 60 л, самохідна, вага 28.3 кг
від 21 564 грн.акумуляторна, 40 В, 1 шт, 2.5 Агод, безщітковий двигун, ширина захвату 37 см, установок довжини: 5, мішок 40 л, вага 14.5 кг