Ланцюгова пила Oleo-Mac GS 371-16 (50189151E2)
Відео 3Фото 5 |
Oleo-Mac GS 371-16 1.8 кВт / 35.2 см³1.9 кВт / 39 см³ |
|
Ланцюгова пила середньої потужності (1.8 кВт), оснащена двотактним бензиновим двигуном EMAK об'ємом 35.2 см3. Її мотор легко запускається навіть при температурах в районі нуля (завдяки системі легкого старту EasyOn з праймером) і впевнено працює у всьому діапазоні навантажень. Інструмент укомплектований 400-мм шиною Oregon і ланцюгом тієї ж марки. Мастило на ланцюг подається автоматично.
У пилки є вбудована антивібраційна система, що вигідно відрізняє її від «однокласників». Серія садових інструментів Oleo-Mac Home Plus, куди входить і бензопила Oleo-Mac GS 371-16, вважається «побутової». Ця техніка не розрахована на невпинну інтенсивну роботу (як в ЖКГ або на лісозаготівлях). Оптимальна сфера застосування даної моделі-це сезонний догляд за невеликим садом, порізка дров для будинку в сільській місцевості та інші завдання того ж характеру і об'єму.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oleo-Mac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oleo-Mac.
Купити Oleo-Mac GS 371-16
Усі ціни 6 →Бензопила Oleo-Маc GS 371 50189151E2A | 11 892 грн. |
Бензопила Oleo-Mac GS 371 (5018915100) | 11 892 грн. |
Oleo-Mac GS 371 (50189151E2) | 12 360 грн. |
Oleo-Mac GS 371 (50189151E2) | 12 669 грн. |
Ланцюгова пила Oleo-Mac GS 371 | 11 892 грн. |
Бензопила Oleo-Mac GS 371 (5018915100) | 11 892 грн. |
Модификації Oleo-Mac GS 371-16
Ціни на Oleo-Mac GS 371-16 |
---|---|---|---|---|
Oleo-Mac GS 371-16 | від 11 892 грн. | 6 пропозицій | ||
Oleo-Mac GS 411-16 | від 13 998 грн. | 2 пропозиції |