Ланцюгова пила Oleo-Mac GSH 51-16 (50319008E1)
Відео 2Фото 4 |
Oleo-Mac GSH 51-16 400 мм450 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oleo-Mac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oleo-Mac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oleo-Mac GSH 51-16
Усі ціни 9 →Бензопила Oleo-Mac GSH 51 50319008E1 | 7 296 грн. |
Бензопила Oleo-Mac GSH 51 (3 л. с., 400 мм) 50319008E1 | 7 296 грн. |
Бензопила Oleo-Mac Gsh 51 (50319008E1) | 7 296 грн. |
Бензопила Oleo-Mac GSH 51 BCPI/41R (50319008E1B) | 7 296 грн. |
Бензопила Oleo-Mac GSH 51 (50319008E1) | 7 296 грн. |
ще 4 пропозиції
На вигляд як якісно зроблено, але придбавши це диво при 10 тому різі деревини 10-15 см задимілося щеплення(добре, що хоч сиру вербу різав щоб сухою щею загорілася)))))) Шильдік "Олео-мак" Краще додати трохи коштів придбати щось фірмове невиготовлене аля китай користуюся Oleo-Mac GSH 51-18 менше місяця |
Китаєць. Тільки напис олео шпак) Пила Китайська пила користуюся Oleo-Mac GSH 51-18 менше місяця |
Дана бензопила чистий китаєць за ці гроші можна купити хіба що оригінальну 35 одну мак але вибір за вами Китай Дешева звичайна підробка рекомендую не купувати |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Oleo-Mac GSH 51-16
Ціни на Oleo-Mac GSH 51-16 |
---|---|---|---|---|
Oleo-Mac GSH 51-16 | від 7 296 грн. | 9 пропозицій | ||
Oleo-Mac GSH 51-18 | від 7 296 грн. | 8 пропозицій |