Газонокосарка Oleo-Mac Max 53TBX AllRoad Aluminium
Відео 2Фото 3 |
Oleo-Mac Max 53TBX AllRoad Aluminium
Двигун:бензиновий
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:51 см
Висота косіння:від 28 мм, до 75 мм
Травозбірник:80 л
Вага:40.9 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики Max 53TBX AllRoad Aluminium
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oleo-Mac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oleo-Mac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oleo-Mac Max 53TBX AllRoad Aluminium
Усі ціни 7 →Газонокосилка Oleo-Mac MAX 53TBX ALLROAD ALUMINIUM 66069105E5 | 44 988 грн. |
Газонокосарка Oleo-Mac MAX 53TBX ALLROAD ALUMINIUM (6606910500000) | 44 988 грн. |
Газонокосарка Оlео-Маc MAX 53TBX ALLROAD ALUMINIUM | 44 988 грн. |
Газонокосарка Oleo-Mac MAX 53 TBX ALLROAD ALUMINIUM (66069105E5) | 44 988 грн. |
Газонокосарка Оlео-Маc MAX 53 TBX ALLROAD ALUMINIUM | 44 988 грн. |
Газонокосарка Oleo-Mac MAX 53TBX ALLROAD ALUMINIUM (6606910500000) | 44 988 грн. |
Газонокосарка Оlео-Маc MAX 53TBX ALLROAD ALUMINIUM (66069105E5) | 44 988 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →