Мийка високого тиску Oleo-Mac PW 190C
Фото 6 |
Oleo-Mac PW 190C |
|
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oleo-Mac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oleo-Mac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oleo-Mac PW 190C
Усі ціни 7 →Мийка високого тиску Oleo-Mac PW190C (9053003600) | 23 898 грн. |
Мінімийка Oleo-Mac PW190C (9053003600) Oleo-Mac | 23 898 грн. |
Мойка высокого давления Oleo-Mac PW190C | 23 898 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Oleo-Mac Pw 190 | 32 718 грн. |
Oleo-Mac Pw 190 | 31 920 грн. |
Oleo-Mac PW 190C | 39 401 грн. |
Мийка високого тиску Oleo-Mac PW190C (9053003600) | 23 898 грн. |
Ми з братом давно займаємося ремонтом та обслуговуванням автомобілів. Спочатку працювали на дядька, але чотири роки тому відкрили свою майстерню. Завдяки гарному місцезнаходженню, адекватним цінам та пристойній якості роботи у нас є клієнти і ми досить швидко вийшли на рентабельність. Але місто у нас не дуже велике і конкуренція в такого роду бізнесі теж пристойна. Так що для того щоб зберігати нормальні розцінки (тобто не звалюватися в цінову конкуренцію з конкурентами, що демпінгують) і утримувати постійних клієнтів мати просто просто автомайстерню і шиномонтаж вже недостатньо. Тому минулої осені ми розпочали підготовку до відкриття мийки. Розташували її одразу, у прибудові до існуючих боксів, із цим проблем мені було. А ось при купівлі обладнання ми замислились. З одного боку, інструмент для роботи повинен бути хорошим, інакше нормальної роботи не буде. А з іншого боку можна ввалити у покупку професійної помпи високого тиску 60-90 тисяч гривень, а потім сама ідея миття "не злетить". І куди її потім таку гарну подіти? Купувати дешевий китайський шлак теж не можна, для тривалої роботи він не годиться, замучаємось потім по сервісах її возити. А на чому працювати поки вона у сервісі? Загалом вирішили шукати компромісний варіант - такий, щоб і тиск з продуктивністю був на рівні і щоб ціна була розумною. І знайшли цю модель ОлеоМак. Офіційно виробник відносить її до потужних побутових моделей, але вважаю, що вона годиться і для напівпрофесійної роботи. Тиск потужний, у робочому режимі це приблизно 120 бар, і при витраті води в 10 літрів за хвилину вона буквально зрізає будь-який бруд не тільки з кузовних деталей, але і з коліс, дисків, днища. Швидкість миття з нею справді вражає. Поки що на мийку заїжджає небагато клієнтів, багато хто економить і миє машини самі. Але ті, хто спробував, повертаються знову, бо сподобалося, бо швидко та якісно. Зроблено добротно, пластик якісний, насос високого тиску виконаний із металевих матеріалів. Зручна у використанні, насамперед завдяки дуже довгому шлангу подачі води під тиском. Ціна все ж таки завелика, розраховували на суму меншу на 30-40%, але вийшло замінено дорожче. Втім, судячи з перших трьох місяців її роботи, вкладення грошей правильне. |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →