Тример Oleo-Mac Sparta 441T
Відео 11Фото 9 |
Oleo-Mac Sparta 441T
1300 Вт1600 Вт
Двигун:бензиновий
Потужність:1600 Вт, 2.1 л.с.
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:38 см
Тип штанги:пряма
Вага:8 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики Sparta 441T
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oleo-Mac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oleo-Mac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oleo-Mac Sparta 441T
Oleo-Mac Sparta 441T (61339050E2) | 21 074 грн. |
Мотокоса Oleo-Mac SPARTA 441 T (61339050E2) | 20 043 грн. |
Oleo-Mac Sparta 441T (61339050E2) | 20 560 грн. |
Відеоогляди
Модификації Oleo-Mac Sparta 441T
Ціни на Oleo-Mac Sparta 441T |
---|---|---|---|---|
Oleo-Mac Sparta 381T | від 19 040 грн. | 2 пропозиції | ||
Oleo-Mac Sparta 441T | від 20 043 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →