Тример Oleo-Mac TR 111E (60059003T)
Відео 2 |
Електрично тример з номінальною потужністю на рівні 1100 Вт. Виробник забезпечив пристрій виключно тільки одного насадкою – класичної котушок з волосінню з шириною захвату 40 см Штанга вигнута, що дозволяє вибрати більш зручне положення рук. Положення ручки регулюється користувачем по висоті. Серед іншого, звернемо увагу на антивібраційну систему і спеціальний гальмо двигуна. Ще один примітний момент – вага цього інструменту не перевищує 3.5 кг
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oleo-Mac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oleo-Mac.
Купити Oleo-Mac TR 111E
Усі ціни 6 →Тример Oleo-Mac TR 111Е (60059003T) | 5 988 грн. |
Електротример Oleo Mac TR 111E (60059003) | 5 988 грн. |
Електрокоса Oleo-Mac TR 111 E (60059003) | 5 988 грн. |
Триммер Oleo-Mac TR 111Е | 5 988 грн. |
Електрична мотокоса Oleo-Mac TR 111E (1100 Вт.) | 5 988 грн. |
Тример Oleo-Mac TR 111Е (60059003T) | 5 988 грн. |
5 4 5 6 |
Користуюсь 3 роки. Великої вібрації не помічавши, хто жаліється можливо неправильно намотують жилку. Слабка, дуже слабка, 5 хвилин кошу і відключає реле, хоча начебто і не дуже гаряча, потім 30 хв перерва. Коротше одна морока – за день більше 2-х соток не тягне. Через рік згоріли щітки та ротор – ротор замінили за гарантією а за щітки взяли 400 грн у 2015-му. Жилку 2,5 не тягне зовсім – відключається за хвилину. З ножами трохи краще – вистачає хвилин на 10. не потрібно бензину, мала вібрація, нормальна вага Мала потужність користуюся Oleo-Mac TR 111E більше року |
Прилад авторитетної італійської марки Oleo-Mac позиціонується як збалансованого і зручного приладу для стрижки трави. Він повинен впоратися з облагороджуванням невеликих газонів та/або кошением поблизу парканів, тротуарів, клумб і інших перешкод для газонокосарок.
Легка і практична коса
Oleo-Mac TR 111E отримав вигнуту штангу, виконану з алюмінію. Вона не боїться корозії, досить міцна і легка, що позитивно позначається й на загальному вазі тримера, який дорівнює 4.45 кг. Зробити прилад ще менш відчутним для рук допомагає плечова підвіска, переносить основну тяжкість на спину оператора.
Крім ергономічної штанги зручності в експлуатації сприяє верхнє розташування силового агрегата (сприятливо впливає на вагу), наявність регульованою по висоті D-подібної рукоятки, а також просте управління з кнопками пуску і блокування включення.
Продуктивне рішення для побутових потреб
Потужність двигуна Oleo-Mac TR 111E дорівнює 1100 Вт, чого, за запевненням виробника, вистачає, щоб зістригти жорстку траву, великі бур'яни і привести в порядок злегка занедбані прибудинкові або садові ділянки. Тримерна голівка представлена котушкою з системою автоматичної подачі волосіні. Максимальний забезпечуваний насадкою захоплення трави досягає 40 см, як і у поступається за потужністю моделі Oleo-Mac TR 92E.
Недолік коси — істотний акустичний дискомфорт: відчувається користувачем шум досягає позначки 87 дБ. Також власники відзначають сильні вібрації корпусу, до яких перший час потрібно звикати, особливо представницям прекрасної статі і літнім людям. У будь-якому разі, Oleo-Mac TR 111E залишається затребуваний на ринку, залучаючи тих, хто цінує надійну і довговічну садову техніку від перевіреного виробника.