Тример Oleo-Mac TR 61E
Відео 3 |
Oleo-Mac TR 61E
Двигун:електричний (мережа)
Потужність:600 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:37 см
Тип штанги:вигнута
Вага:3.2 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики TR 61E
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oleo-Mac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oleo-Mac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oleo-Mac TR 61E
Усі ціни 7 →Тример електричний Oleo-Mac TR 61Е (60049003A) | 4 596 грн. |
Електротример Oleo Mac TR 61E (60049003) | 4 596 грн. |
Електрокоса Oleo-Mac TR 61Е (60049003) | 4 596 грн. |
Триммер Oleo-Mac TR 61Е | 4 596 грн. |
Триммер Oleo-Mac TR61E (60049003A) | 5 872 грн. |
Електрична мотокоса Oleo-Mac TR 61E (600 Вт) | 4 596 грн. |
Тример електричний Oleo-Mac TR 61Е (60049003A) | 4 596 грн. |
1 2 3 1 |
загалом модель непогана. Гарантія 1 рік. У перший рік встигли змінити по гарантії (згорів двигун), наступного року знову згорів, змінити не зміг сервісний центр зник. Де і куди здати на ремонт невідомо. У Дніпропетровську нема сервісного центру. Хто знає, підкажіть. користуюся Oleo-Mac TR 61E місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 1 з 7 відгуків
ще 6 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →