Рюкзак One Polar 1312 25 л
Фото 7 |
One Polar 1312 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог One Polar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі One Polar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити One Polar 1312 25 л
One Polar W1312 black | 1 321 грн. |
One Polar W1312 blue | 1 321 грн. |
One Polar W1312 green | 1 321 грн. |
One Polar W1312 grey | 1 321 грн. |
One Polar W1312 red | 1 321 грн. |
Додаткові функції і можливості рюкзака One Polar 1312:
- Світловідбивні вставки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →