Рюкзак One Polar 1513 23 л
Фото 7 |
One Polar 1513 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог One Polar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі One Polar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити One Polar 1513 23 л
Усі ціни 7 →One Polar W1513 Green | 1 321 грн. |
Дитячий рюкзак ONEPOLAR w1513-pink | 1 852 грн. |
One Polar W1513 Black | 1 321 грн. |
One Polar W1513 Blue | 1 321 грн. |
One Polar W1513 Orange | 1 321 грн. |
One Polar W1513 Pink | 1 321 грн. |
One Polar W1513 Yellow | 1 321 грн. |
Додаткові функції і можливості рюкзака One Polar 1513:
- Світловідбивні вставки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →