Рюкзак One Polar 1798 25 л
Фото 6 |
One Polar 1798 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог One Polar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі One Polar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити One Polar 1798 25 л
Усі ціни 8 →One Polar W1798 blue | 1 211 грн. |
Рюкзак чоловічий міської ONEPOLAR w1798-grey | 1 756 грн. |
One Polar W1798 green | 1 211 грн. |
One Polar W1798 black | 1 211 грн. |
One Polar W1798 grey | 1 211 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості рюкзака One Polar 1798:
- Світловідбивні вставки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →