Рюкзак One Polar 2151 20 л
Фото 9 |
One Polar 2151 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог One Polar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі One Polar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити One Polar 2151 20 л
Усі ціни 6 →One Polar W2151-blue | 1 459 грн. |
Рюкзак Onepolar W2151 20 л Blue | 2 029 грн. |
One Polar W2151-green | 1 459 грн. |
One Polar W2151-navy | 1 459 грн. |
One Polar W2151-orange | 1 459 грн. |
Рюкзак Onepolar W2151 20 л Green | 1 932 грн. |
Додаткові функції і можливості рюкзака One Polar 2151:
- Світловідбивні вставки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →