Велозамок / блокатор OnGuard Pitbull DT #8005
OnGuard Pitbull DT #8005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OnGuard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OnGuard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OnGuard Pitbull DT #8005
Замок U-образный Onguard Pitbull DT размер скобы 115 x 230мм, толщина 14мм | 1 210 грн. |
Замок U-образний Onguard Pitbull DT розмір скоби 115 x 230мм, товщина 14мм | 1 210 грн. |
Замок U-образный OnGuard Pitbull DT 115 x 230мм | 1 512 грн. |
Замок U-подібний Onguard Pitbull DT скоба 115x230 мм 14 мм + трос 120 см 1 | 1 210 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →