Вантажна шина ONYX HO308A 315/70 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
ONYX HO308A 315/70 R22.5 154L 315/70 R22.5 " 152 M 315/70 R22.5 " 154 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ONYX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ONYX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ONYX HO308A 315/70 R22.5 154L
Усі ціни 15 →Onyx HO308A (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154/150L | 17 007 грн. |
Onyx HO308A (ведущая) 315/70 R22.5 154/150L | 9 073 грн. |
Onyx HO308A (приводная) 315/70 R22.5 154/150L 20PR | 9 100 грн. |
Вантажна шина ONYX HO308A (ведуча) 315/70R22.5 154/150L | 15 836 грн. |
Грузовые шины Onyx HO308A (ведущая) 315/70 R22.5 154/150L 20PR 1001025620 | 9 295 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації ONYX HO308A 315/70 R22.5 154L
Ціни на ONYX HO308A 315/70 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
ONYX HO308A 315/70 R22.5 152M | від 9 030 грн. | 4 пропозиції | ||
ONYX HO308A 315/70 R22.5 154L | від 9 073 грн. | 15 пропозицій |