Свердловинний насос Optima 3SDm 1.8/15
Фото 3 |
Optima 3SDm 1.8/15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima 3SDm 1.8/15
Усі ціни 33 →Насос свердловинний OPTIMA відцентровий багатоступінчастий 3SDm1,8/15 370В | 4 948 грн. |
Насос свердловиний Optima 3SDm1,8/15 0,37 кВт 61м + пульт + кабель 1,5м 17 | 4 948 грн. |
Насос скважинный Optima 3SDm1.8/15 0.37 кВт | 4 961 грн. |
Насос скважинный с пов,уст, к песку 3″ OPTIMA 3SDm1,8/15 0,37 кВт 61м + пу | 4 948 грн. |
Optima 3SDm1.8/15+кабель1,5м | 4 948 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Optima 3SDm 1.8/15
Ціни на Optima 3SDm 1.8/15 |
---|---|---|---|---|
Optima 3SDm 2.5/7 | від 3 243 грн. | 20 пропозицій | ||
Optima 3SDm 1.8/11 | від 4 072 грн. | 45 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/10 | від 3 734 грн. | 38 пропозицій | ||
Optima 3SDm 1.8/15 | від 4 701 грн. | 34 пропозиції | ||
Optima 3SDm 2.5/15 | від 4 592 грн. | 38 пропозицій | ||
Optima 3SDm 1.8/21 | від 5 371 грн. | 16 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/20 | від 6 549 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 3SDm 1.8/27 | від 6 477 грн. | 28 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/28 | від 7 918 грн. | 36 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/30 | від 9 604 грн. | 20 пропозицій | ||
Optima 3SDm 1.8/39 | від 7 605 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →