Свердловинний насос Optima 3SDm 1.8/37
Фото 3 | Товар застарів 5 790 грн. Макс. продуктивність (л/год): 2400; Макс. напір (м): 155; Споживана потужність (Вт): 1100; Захист від перегрівання; Країна походження бренду: Польща; |
Optima 3SDm 1.8/37 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Optima 3SDm 1.8/37
Ціни на Optima 3SDm 1.8/37 |
---|---|---|---|---|
Optima 3SDm 2.5/7 | від 3 243 грн. | 21 пропозиція | ||
Optima 3SDm 1.8/11 | від 4 072 грн. | 47 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/10 | від 3 734 грн. | 40 пропозицій | ||
Optima 3SDm 1.8/15 | від 4 701 грн. | 37 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/15 | від 4 406 грн. | 41 пропозиція | ||
Optima 3SDm 1.8/21 | від 5 371 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 3SDm 2.5/20 | від 6 549 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 3SDm 1.8/27 | від 6 477 грн. | 28 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/28 | від 7 918 грн. | 35 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/30 | від 9 604 грн. | 18 пропозицій | ||
Optima 3SDm 1.8/39 | від 7 605 грн. | 39 пропозицій |