Свердловинний насос Optima 4QJm 4/9 (000017625)
Відео 26Фото 2 |
Optima 4QJm 4/9 |
|
Підвищена стійкість до піску.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima 4QJm 4/9
Усі ціни 21 →Насос свердловинний OPTIMA відцентровий багатоступінчастий PM 4QJm4/9 550В | 5 104 грн. |
Optima PM 4QJm4/9 | 5 104 грн. |
Насос свердловиний Optima PM 4QJm4/ 9 0,55 кВт 64м + 1,5 м кабель 17101303 | 5 104 грн. |
Насос скважинный Optima Pm 4QJm4/9 0.55 кВт | 5 085 грн. |
Насос скважинный с повышенной уст-тью к песку OPTIMA PM 4QJm4/9 0,55 кВт 6 | 5 104 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Optima 4QJm 4/9
Ціни на Optima 4QJm 4/9 |
---|---|---|---|---|
Optima 4QJm 4/7 | від 3 697 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 4QJm 4/9 | від 4 849 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 4QJm 6/12 | від 6 519 грн. | 1 пропозиція | ||
Optima 4QJm 4/11 | від 4 583 грн. | 9 пропозицій | ||
Optima 4QJm 6/16 | від 7 128 грн. | 22 пропозиції | ||
Optima 4QJm 6/18 | від 7 888 грн. | 18 пропозицій | ||
Optima 4QJm 4/16 | від 6 369 грн. | 18 пропозицій | ||
Optima 4QJm 6/20 | від 9 173 грн. | 22 пропозиції | ||
Optima 4QJm 4/20 | від 7 534 грн. | 1 пропозиція | ||
Optima 4QJm 4/23 | від 8 005 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 4QJm 4/26 | від 9 641 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →