Свердловинний насос Optima 4QJm 6/20 (000017634)
Відео 26Фото 2 |
Optima 4QJm 6/20 |
|
Підвищена стійкість до піску.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima 4QJm 6/20
Усі ціни 19 →Насос свердловинний OPTIMA відцентровий багатоступінчастий PM 4QJm6/20 220 | 9 656 грн. |
Насос свердловиний Optima PM 4QJm6/20 2,2 кВт 124м + 2 м кабель 1710130321 | 9 656 грн. |
Насос скважинный Optima Pm 4QJm6/20 2.2 кВт | 9 681 грн. |
Насос скважинный с повышенной уст-тью к песку OPTIMA PM 4QJm6/20 2,2 кВт 1 | 9 656 грн. |
Optima PM 4QJm6/20 | 9 656 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Optima 4QJm 6/20
Ціни на Optima 4QJm 6/20 |
---|---|---|---|---|
Optima 4QJm 4/7 | від 3 697 грн. | 22 пропозиції | ||
Optima 4QJm 4/9 | від 4 849 грн. | 22 пропозиції | ||
Optima 4QJm 6/12 | від 6 519 грн. | 1 пропозиція | ||
Optima 4QJm 4/11 | від 4 583 грн. | 9 пропозицій | ||
Optima 4QJm 6/16 | від 7 128 грн. | 21 пропозиція | ||
Optima 4QJm 6/18 | від 7 888 грн. | 17 пропозицій | ||
Optima 4QJm 4/16 | від 6 369 грн. | 16 пропозицій | ||
Optima 4QJm 6/20 | від 9 173 грн. | 20 пропозицій | ||
Optima 4QJm 4/20 | від 7 534 грн. | 1 пропозиція | ||
Optima 4QJm 4/23 | від 8 342 грн. | 20 пропозицій | ||
Optima 4QJm 4/26 | від 9 641 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →