Свердловинний насос Optima 4SDm 6/14 (000010795)
Відео 1Фото 4 |
Optima 4SDm 6/14 |
|
Підвищена стійкість до піску.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima 4SDm 6/14
Усі ціни 20 →Насос свердловинний OPTIMA відцентровий багатоступінчастий 4SDm6/14 1500Вт | 10 191 грн. |
Optima 4SDm6/14 | 10 191 грн. |
Насос свердловиний Optima 4SDm6/14 1,5 кВт 88м + пульт + кабель 15м 171013 | 10 191 грн. |
Насос скважинный Optima 4SDm6/14 1.5 кВт | 10 141 грн. |
Насос скважинный с повышенной уст-тью к песку OPTIMA 4SDm6/14 1,5 кВт 88м | 10 191 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Optima 4SDm 6/14
Ціни на Optima 4SDm 6/14 |
---|---|---|---|---|
Optima 4SDm 3/6 | від 5 797 грн. | 38 пропозицій | ||
Optima 4SDm 3/9 | від 6 102 грн. | 35 пропозицій | ||
Optima 4SDm 3/20 | від 8 547 грн. | 35 пропозицій | ||
Optima 4SDm 6/11 | від 8 518 грн. | 20 пропозицій | ||
Optima 4SDm 3/10 | від 20 701 грн. | 1 пропозиція | ||
Optima 4SDm 3/11 | від 6 649 грн. | 41 пропозиція | ||
Optima 4SDm 6/14 | від 9 681 грн. | 21 пропозиція | ||
Optima 4SDm 3/15 | від 7 860 грн. | 36 пропозицій | ||
Optima 4SDm 3/27 | від 12 865 грн. | 15 пропозицій | ||
Optima 4SDm 6/20 | від 12 789 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →