Насосна станція Optima Jet 100S-PL-50
Optima Jet 100S-PL-50 відцентровий 24 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima Jet 100S-PL-50
Усі ціни 39 →Насосна станція OPTIMA відцентрова для чистої води JET100S-PL-50INOX 1100В | 8 776 грн. |
Optima JET100S-PL-50 G | 6 428 грн. |
Насосна станція Optima JET100S-PL-50 1.1 кВт нержавійка не складена 171013 | 6 488 грн. |
Насосная станция Optima JET100S-PL-50 1,1кВт нержавейка на гребенке | 6 389 грн. |
Насосная станция Optima JET100S-PL-50 1,1кВт нержавейка на ГРЕБЁНКЕ | 6 428 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості насосної станції Optima Jet 100S-PL-50:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Optima Jet 100S-PL-50
Ціни на Optima Jet 100S-PL-50 |
---|---|---|---|---|
Optima Jet 100S-PL-24 | від 5 006 грн. | 21 пропозиція | ||
Optima Jet 100S-PL-50 | від 5 990 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →