Насосна станція Optima Jet 150-24 (13134)
Optima Jet 150-24 відцентровий 24 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima Jet 150-24
Усі ціни 18 →Optima JET150-24 G | 5 543 грн. |
Насосна станція Optima JET150-24 1.3 кВт чавун довгий на гребінці 17101303 | 5 543 грн. |
Насосная станция Optima JET150-24 1.3 кВт G | 5 537 грн. |
Насосная станция Optima JET150-24 1,3кВт чугун длинный на Гребёнке | 5 543 грн. |
Optima JET150-24 G | 5 543 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості насосної станції Optima Jet 150-24:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Optima Jet 150-24
Ціни на Optima Jet 150-24 |
---|---|---|---|---|
Optima Jet 150-24 | від 5 162 грн. | 20 пропозицій | ||
Optima Jet 150-50 | від 6 010 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →