Насосна станція Optima Jet 150-PL-50
Optima Jet 150-PL-50 відцентровий 24 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima Jet 150-PL-50
Усі ціни 15 →Насосна станція Optima JET150-PL-50 1.3 кВт чавун довгий на гребінці 17101 | 6 375 грн. |
Optima JET150-PL-50 G | 6 391 грн. |
Насосная станция Optima JET150-PL-50 1,3кВт чугун длинный на Гребёнке | 6 375 грн. |
Optima JET150-PL-50 G | 6 375 грн. |
Optima Насосная станция Optima JET150-PL-50 1.3 кВт чугун длинный на Гребё | 6 375 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості насосної станції Optima Jet 150-PL-50:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Optima Jet 150-PL-50
Ціни на Optima Jet 150-PL-50 |
---|---|---|---|---|
Optima Jet 150-PL-24 | від 5 166 грн. | 19 пропозицій | ||
Optima Jet 150-PL-50 | від 5 926 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →