Насосна станція Optima Jet 80-PL-24
Optima Jet 80-PL-24 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima Jet 80-PL-24
Усі ціни 62 →Optima JET 80-24 G | 5 284 грн. |
Насосна станція Optima JET 80-24 0.8 кВт чавун довгий на гребінці 17101303 | 5 284 грн. |
Насосная станция Optima Jet 80A-PL-24 G 0,8 кВт | 4 919 грн. |
Насосная станция Optima JET 80-24 0,8кВт чугун длинный на Гребёнке | 5 284 грн. |
Optima Optima JET 80A-PL | 3 300 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості насосної станції Optima Jet 80-PL-24:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
РекомендуємоПорівняти в таблиці →