Насосна станція Optima OP25WHBL4-30
Optima OP25WHBL4-30 |
|
Оснащена інтелектуальним частотним перетворювачем.
Частотний перетворювач дозволяє плавно запускати і зупиняти роботу станції і більш точно контролювати тиск води в системі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima OP25WHBL4-30
Усі ціни 33 →Насосна станція OPTIMA відцентрова багатоступінчаста OP25WHBL4-30 1200Вт 8 | 19 215 грн. |
Насосная станция Optima PRIME OP25WHBL4-30 | 20 305 грн. |
Насосна станція Optima PRIME OP25WHBL4-30 171013032355 | 20 305 грн. |
Optima OP25WHBL4-30 | 18 572 грн. |
Насосная станция Optima OP25WHBL4-30 с Интелл,Част, Преобр, на базе многос | 18 594 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →