Насосна станція Optima OP750 IA
Фото 3 |
Optima OP750 IA |
|
Оснащена інтелектуальним частотним перетворювачем.
Частотний перетворювач дозволяє плавно запускати і зупиняти роботу станції і більш точно контролювати тиск води в системі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima OP750 IA
Усі ціни 7 →Насосна станція Optima PRIME OP750 IA з інтелектуальним частотним перетвор | 11 914 грн. |
Optima Насосная станция Optima PRIME OP750 IA с интеллектуальным частотным | 11 914 грн. |
Насосна станція Optima PRIME OP750 IA з інтелектуальним частотним перетвор | 11 795 грн. |
Насосна станція Optima PRIME OP750 IA з інтелектуальним частотним перетвор | 11 914 грн. |
Насосна станція Optima PRIME OP750 IA - 0,75кВт | 12 987 грн. |
Насосна станція Optima OP750 IA з інтелектуальним частотним перетворювачем | 10 910 грн. |
Насосна станція Optima PRIME OP750 IA з інтелектуальним частотним перетвор | 11 557 грн. |
Габарити. Прийнятний дизайн. Можливість монтажу не є стіною. Добра упаковка. Інструкція зрозумілою мовою. У комплекті підключення для шлангів і фільтр найімовірніше для бочки. Мінімум елементів керування. Невелика потужність. Плавний запуск та зупинка. Автоматичний перехід у робочий режим після зупинки помилково. Чи не повноцінна інструкція. Пластик корпусу хліпкуватий. Інерційна автоматика. Часті помилки по датчику тиску та заблокованому ротору. користуюся Optima OP370 IA менше місяця |
Додати відгук
anonim
15 жовтня 2022, 15:58
Постоянное включение насоса #
Насос накачивает давление до установленного на дисплее. Затем двигатель отключается и через несколько секунд падает давление до той точки в которой включается насос. И так постоянно. Подскажите в чем проблема. Утечек нет.
anonim
15 грудня 2021, 23:54
Значения на дисплее #
Где можно найти описание значений, которые выводятся на сегментный дисплей при множественном нажатии на кнопку включения? Есть значения t, s, p и прочие, есть возможность их корректировать с помощью кнопок со стрелками, а вот что значения меняют, хотелось бы знать
Модификації Optima OP750 IA
Ціни на Optima OP750 IA |
---|---|---|---|---|
Optima OP370 IA | від 8 726 грн. | 6 пропозицій | ||
Optima OP550 IA | від 9 787 грн. | 15 пропозицій | ||
Optima OP750 IA | від 10 910 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Інтерфейс станції має безліч налаштувань, побоювання яких на жаль відсутні в інструкції, хотілося б знати, на що впливають параметри, які висвічуються на табло при множинному натисканні клавіші живлення. При роботі виявив нюанс, видає помилку Е8 та Е3, що означає помилку датчика тиску та заблокований ротор, помилки йдуть через 30 секунд і станція повертається в робочий стан. Можливо датчик тиску пізно відпрацьовує і станція зупиняється за цими значеннями, можливо це можна підкоригувати змінивши параметри, опис яких відсутній в інструкції (надалі спробую встановити гідроакумулятор)
Всмоктування та нагнітання 1 дюйм відповідно, зроблено дуже якісно.