Корм для кішок Optimeal Adult Hairball Duck 4 kg
Відео 1Фото 2 |
Optimeal Adult Hairball Duck 4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimeal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimeal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimeal Adult Hairball Duck 4 kg
Усі ціни 15 →Сухий корм для дорослих котів для виведення ковтунів шерсті Optimeal, з ка | 1 044 грн. |
Сухий корм Optimeal Adult Cats з ефектом виведення вовни duck зі смаком ка | 1 080 грн. |
Сухой корм Optimeal Adult Cats с эффектом выведения шерсти duck со вкусом | 1 149 грн. |
Сухий корм для кішок Optimeal для дорослих зі смаком качки 4 кг (B1840701) | 1 160 грн. |
Сухой корм для взрослых кошек для выведения шерсти Утка 4 кг OPTIMEAL ОПТИ | 1 250 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Особливість:
- Натуральна нерозчинна клітковина покращує кишкову прохідність
- Містить комплекс для зміцнення імунітету Immunity Support Mix
- Омега-3 і 6, цинк, біотин допомагають підтримувати шкіру кота здоровою, а шерсть блискучою
- Містить 68.90% протеїнів тваринного походження
Модификації Optimeal Adult Hairball Duck
Ціни на Optimeal Adult Hairball Duck |
---|---|---|---|---|
Optimeal Adult Hairball Duck 200 g | від 94 грн. | 6 пропозицій | ||
Optimeal Adult Hairball Duck 4 kg | від 850 грн. | 16 пропозицій | ||
Optimeal Adult Hairball Duck 10 kg | від 1 950 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →