Радіатор опалення Optimum 22K 500x900
від 2 240 до 3 250 грн. Порівняти ціни 9 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Україна |
Модифікації Optimum 22K 30
Характеристики
Optimum 22K 500x900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Optimum 22K 500x900
Сортувати
Радиатор стальной Optimum 500x900 22 тип К | 2 240 грн. |
Радіатор сталевий панельний Optimum 22 бок 500х900 140320241136 | 2 656 грн. |
OPTIMUM 500x900 22 тип VK | 2 839 грн. |
Радиатор стальной панельный Optimum 22 бок 500x900 000013161 | 2 390 грн. |
Радіатор сталевий панельний OPTIMUM 22 бок 500x900 | 2 896 грн. |
OPTIMUM 500x900 22 тип К | 2 656 грн. |
Радиатор стальной Optimum 500x900 22 тип Vk | 2 742 грн. |
OPTIMUM 500x900 22 тип К | 2 656 грн. |
OPTIMUM 500x900 22 тип VK | 3 250 грн. |
Закрити
Рекомендуємо