Радіатор опалення Optimum 22K 600x500
від 1 592 до 2 466 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Україна |
Модифікації Optimum 22K 30
Характеристики
Optimum 22K 600x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Optimum 22K 600x500
Сортувати
Радиатор стальной Optimum 600x500 22 тип К | 1 592 грн. |
Радіатор сталевий панельний Optimum 22 бок 600х500 140320241147 | 1 887 грн. |
OPTIMUM 600x500 22 тип К | 1 887 грн. |
Радіатор сталевий панельний OPTIMUM 22 бок 600x500 13674 | 2 466 грн. |
Радиатор стальной панельный Optimum 22 бок 600x500 000013674 | 1 698 грн. |
Радіатор сталевий Optimum тип 22K 600x500 мм 1224 Вт (22K 600x500) | 1 997 грн. |
OPTIMUM 600x500 22 тип К | 1 887 грн. |
Закрити
Рекомендуємо