Радіатор опалення Optimum 22K 600x700
від 2 034 до 2 822 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Україна |
Модифікації Optimum 22K 30
Характеристики
Optimum 22K 600x700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Optimum 22K 600x700
Сортувати
OPTIMUM 600x700 22 тип К | 2 411 грн. |
Радиатор стальной Optimum 600x700 22 тип К | 2 034 грн. |
OPTIMUM 600x700 22 тип К | 2 411 грн. |
Радіатор сталевий панельний Optimum 22 бок 600х700 140320241149 | 2 411 грн. |
Радіатор сталевий панельний OPTIMUM 22 бок 600x700 13676 | 2 822 грн. |
Радиатор стальной панельный Optimum 22 бок 600x700 000013676 | 2 170 грн. |
Радіатор сталевий Optimum тип 22K 600x700 мм 1714 Вт (22K 600x700) | 2 523 грн. |
Закрити
Рекомендуємо