Радіатор опалення Optimum 22VK 500x800
від 2 545 до 3 484 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Україна |
Модифікації Optimum 22VK 15
Характеристики
Optimum 22VK 500x800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Optimum 22VK 500x800
Сортувати
Радиатор стальной панельный Optimum 22 низ/справа 500x800 (без INNER) | 2 545 грн. |
Радіатор сталевий панельний OPTIMUM 22 низ/справа 500x800 (без INNER) 2203 | 3 484 грн. |
Радиатор стальной панельный Optimum 22 низ/справа 500x800 (без INNER) 0000 | 2 705 грн. |
Радіатор сталевий Optimum тип 22VK 500x800 мм 1632 Вт (22VK 500x800) | 3 154 грн. |
Радіатор сталевий панельний OPTIMUM 22 низ/справа 500x800 INNER | 3 125 грн. |
Закрити
Рекомендуємо