Мікрохвильова піч Optimum MMW-C20L білий
Optimum MMW-C20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimum MMW-C20L білий
Мікрохвильова піч Optimum MMWC-20L | 4 126 грн. |
Мікрохвильовка Optimum MMW-C20L | 4 133 грн. |
Микроволновка Optimum MMW-C20L | 4 139 грн. |
Мікрохвильовка Optimum MMW-C20L | 4 143 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →