Креатин моногидрат Optimum Nutrition Creatine Powder 150 г
Відео 21Фото 3 | Товар застарів 430 грн. Вид: креатин; Creapure; Форма випуску: порошок; Упаковка: банка; Вага (г): 150; Кількість порцій (шт): 28; Порція (г): 5.25; Денна норма (г/день): 5.25; Країна походження бренду: США; Товар року: Bodybuilding.com; |
Optimum Nutrition Creatine Powder 150 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum Nutrition 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum Nutrition.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Optimum Nutrition Creatine Powder
Ціни на Optimum Nutrition Creatine Powder |
---|---|---|---|---|
Optimum Nutrition Creatine Powder 300 г | від 1 064 грн. | 13 пропозицій | ||
Optimum Nutrition Creatine Powder 600 г | від 1 745 грн. | 11 пропозицій | ||
Optimum Nutrition Creatine Powder 1200 г | від 5 753 грн. | 1 пропозиція |