Креатин моногидрат Optimum Nutrition Creatine Powder 600 г
Відео 21Фото 3 |
Optimum Nutrition Creatine Powder 600 g |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum Nutrition 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum Nutrition.
Купити Optimum Nutrition Creatine Powder 600 г
Усі ціни 11 →Креатин Optimum Micronized Creatine Powder, 600 грамм CN926 | 1 760 грн. |
Креатин Optimum Micronized Creatine Powder, 600 грам | 2 200 грн. |
Optimum Nutrition Creatine Powder 600 g | 1 781 грн. |
Креатин Optimum Nutrition Creatine 600 г (107701) | 2 067 грн. |
Креатин Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder (600 г) | 2 128 грн. |
Креатин американського виробника Optimum Nutrition лідирує по продажах на нашому ринку, а також входить в ТОП-5 найбільш продаваних добавок за версією авторитетного ресурсу Bodybuilding.com. Випускається Creatine Powder в банках і доступний в чотирьох варіантах фасування: 300, 600, 1200 до 2000 грам.
Найкраща сировина для виробництва
Для виготовлення креатину Optimum Nutrition використовує сировину авторитетної марки Creapure, що належить німецькому виробнику AlzChem AG. Відмінною особливістю продукту вважається високий рівень очищення і гарантована ефективність. Як наслідок, згадка Creapure на етикетці автоматично свідчить про висококонцентрованій зміст креатину моногідрата та відсутності або мінімізації побічних інгредієнтів його виробництва, таких як: креатинін (продукт розпаду), диціандіамід і тіосечовина.
Ще в складі відсутній цукор, а загальна калорійність добавки дорівнює нулю.
Краще розчинення і засвоєння
Optimum Nutrition Creatine Powder являє собою мікронізований порошок. Фракції креатину додатково зменшені в порівнянні зі звичайною формою моногідрату. Це, як мінімум, сприяє кращому змішуванню і зниження осідання добавки у воді. Також микронизированная форма може позитивно позначатися на засвоєнні організмом і знижувати імовірність побічних реакцій з боку ШКТ.
Оптимальна фасовка
600-грамова банка креатину розрахована на 114 порцій (за раз рекомендується приймати 5,25 грама продукту). Усередині ємності немає мірної ложки, що дещо утруднює точне дозування. Загалом, такої кількості добавки вистачить щонайменше на 3 – 4 місяці, тобто практично на цілий цикл набору м'язової маси.
У порівнянні з іншими креатинами Optimum Nutrition Creatine Powder коштує трохи дорожче. Але якщо проводити паралелі тільки з добавками, в яких заявлено використання сировини Creapure, як, наприклад, Weider Pure Creatine Powder 600 г, то різниця в ціні нівелюється.
На тлі іншого спортпита, креатин від Optimum Nutrition — вельми доступна інвестиція для тих, хто робить ставку на якість, безпеку та ефективність.
Модификації Optimum Nutrition Creatine Powder
Ціни на Optimum Nutrition Creatine Powder |
---|---|---|---|---|
Optimum Nutrition Creatine Powder 300 г | від 1 120 грн. | 12 пропозицій | ||
Optimum Nutrition Creatine Powder 600 г | від 1 760 грн. | 11 пропозицій | ||
Optimum Nutrition Creatine Powder 1200 г | від 5 753 грн. | 1 пропозиція |