Електрична зубна щітка Oral-B Professional Care 500 D16 (D16.513)
Відео 10Фото 6 |
Oral-B Professional Care 500 D16 |
|
Високоефективна і доступна зубна щітка з технологією 3D чищення зубів і зручним акумуляторним живленням. Виробником позиціонується як одна з моделей середнього класу серії Oral-B Professional Care. Відрізняється демократичною вартістю і підтримкою двох типів руху голівки. Довговічний електричний привод здійснює зворотно-обертальні рухи з частотою 150 Гц і пульсуючі зворотно-поступальні рухи з частотою 330 Гц.
Змінна насадка щітки Braun Oral-B Professional Care 500 D16 оснащена щетинками, розташованими під кутом 16° до площини підстави. Завдяки такому нахилу щетинки проникають значно глибше звичайних, розташованих вертикально, і знімають наліт, який не видаляється стандартними ручними або бюджетними електричними 2D-щітками. Вологостійкий корпус пристрою має прогумовану ручку, яка не ковзає в руці під час виконання чищення.
Спеціальний датчик оцінює тиск голівки щітки на зуб і попереджає негативні наслідки надлишкового притиску. Обладнана вбудованим двохвилинним таймером. Інтегрована літій-полімерна батарея заряджається через 6 год і забезпечує до 30 хв автономної роботи, чого достатньо на тиждень щоденного використання. Для відстеження ступеня зносу насадки є індикаторні щетинки, зміна кольору яких показує необхідність заміни.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Купити Oral-B Professional Care 500 D16
Зубна електрощітка Oral-B Professional Care 500 D16 | 1 699 грн. |
Зубная щетка Oral-B D 16.513 D16.513 | 1 999 грн. |
Электрическая зубная щетка Oral-B Professional Care 500 D16.513 (421020185 | 2 839 грн. |
Зубна щітка ORAL-B BRAUN Professional Care 500/D16 (81317992) | 1 699 грн. |
Braun Oral-B Professional Care 500/D16u Oral-BProfessionalCare500/D16u | 1 699 грн. |
- Комплектація насадок може змінюватися залежно від магазину