Велосипед ORBEA Carpe 25 2020 frame XL
Фото 4 | 24 700 грн. Купити! Велосипед Orbea Carpe 25 White-Red рама XL (рост 190-200 см) K40558QPVeloGO.com.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
ORBEA Carpe 25 2020 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORBEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORBEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ORBEA Carpe 25 2020 frame XL
Ціни на ORBEA Carpe 25 2020 frame XL |
---|---|---|---|---|
ORBEA Carpe 25 2020 frame L | від 28 500 грн. | 14 пропозицій | ||
ORBEA Carpe 25 2020 frame M | від 28 500 грн. | 14 пропозицій | ||
ORBEA Carpe 25 2020 frame XL | від 24 700 грн. | 1 пропозиція |