Трансмісійне мастило Orlen Hipol GL-5 80W-90 60 л
Товар застарів 7 753 грн. Вид трансмісії: МКПП; Тип: мінеральне; В'язкість (SAE): 80w-90; Об'єм (л): 60; Відповідність стандартам: API GL-5; |
Orlen Hipol GL-5 80W-90 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orlen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orlen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Orlen Hipol GL-5 80W-90
Ціни на Orlen Hipol GL-5 80W-90 |
---|---|---|---|---|
Orlen Hipol GL-5 80W-90 1 л | від 211 грн. | 2 пропозиції | ||
Orlen Hipol GL-5 80W-90 5 л | від 888 грн. | 2 пропозиції | ||
Orlen Hipol GL-5 80W-90 20 л | від 3 537 грн. | 1 пропозиція | ||
Orlen Hipol GL-5 80W-90 205 л | від 36 402 грн. | 1 пропозиція |