Ваги Oromed Oro-Scale Bamboo
Oromed Oro-Scale Bamboo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oromed 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oromed.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oromed Oro-Scale Bamboo
Весы напольные OROMED ORO-SCALE BAMBOO | 2 070 грн. |
Oromed Oro-Scale-Bamboo | 2 069 грн. |
Веси підлогові OROMED ORO-SCALE BAMBOO | 2 277 грн. |
Ваги діагностичні OROMED ORO-SCALE BAMBOO | 2 070 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →