Рюкзак Osprey Aura AG 50 50 л
Відео 3Фото 4 |
Osprey Aura AG 50 50 л65 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Aura AG 50 50 л
Усі ціни 6 →Osprey Plecak Aura Ag 50 Berry Sorbet Red | 11 920 грн. |
Osprey Plecak Aura Ag 50 Berry Sorbet Red | 12 218 грн. |
Osprey Plecak Aura Ag 50 Berry Sorbet Red | 12 516 грн. |
Osprey Aura Ag 50l Tungsten Grey | 11 440 грн. |
Osprey Aura Ag 50l Tungsten Grey | 11 726 грн. |
Osprey Aura Ag 50l Tungsten Grey | 12 012 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості рюкзака Osprey Aura AG 50:
- Свисток на грудній стяжці
Модификації Osprey Aura AG 50
Ціни на Osprey Aura AG 50 |
---|---|---|---|---|
Osprey Aura AG 50 50 л | від 11 440 грн. | 6 пропозицій | ||
Osprey Aura AG 65 65 л | від 11 520 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →