Рюкзак Osprey Daylite Plus 20 л
Відео 19Фото 14 |
Osprey Daylite Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Daylite Plus 20 л
Усі ціни 12 →Рюкзак Osprey Daylite Plus O/S (green canopy/green creek) (009.3453) 18685 | 3 295 грн. |
Рюкзак Osprey Daylite Plus green canopy/green creek - O/S - зелений 009.34 | 3 295 грн. |
Рюкзак Osprey Daylite Plus green canopy/green creek - O/S - зеленый 009.34 | 3 295 грн. |
Міський рюкзак Osprey Daylite Plus 20л Jetstream Blue/Cascade Blue (009.36 | 3 295 грн. |
Рюкзак Osprey Daylite Plus темно-фіолетовий | 3 295 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →